O nás

Jsme Technologicko-stavební společnost, která se specializuje na divadelní technologie a stavební činnosti. Nabízíme kompletní servis od projektu po realizaci, abychom vám zajistili vše od A po Z.

O nás

Let na trhu

10

Dokončených projektů

100+

Spokojených zaměstnanců

20+

Milion korun

160

Naše začátky

Firma vznikla v roce 2013 s malým týmem zaměstnanců, specializujícím se na dodávky a instalace divadelní techniky. S rozvojem se rozšířilo portfolio služeb o stavební úpravy spojené s divadelní technikou. Dnes jsme schopni realizovat stavební práce nejen pro divadla, ale i kulturní domy, kina a další kulturní střediska. Naše stavební oddělení je flexibilní a zkušené, schopné přizpůsobit se různým projektům a požadavkům zákazníků.

Máme za sebou úspěšné dokončení řady projektů, včetně rekonstrukcí kulturních domů, rekonstrukcí divadel a modernizace kin. Jsme hrdí na to, že můžeme přispět k rozvoji kulturních zařízení a poskytovat jim technologické a stavební řešení na míru jejich potřebám.

Naše práce není jen o stavbě budov, ale o vytváření prostředí, ve kterém se kultura může rozvíjet a prosperovat.

Na čem si zakládáme?

Poskytujeme komplexní služby od návrhu po stavební a technologickou realizaci a následný servis. Našim cílem je spokojenost zákazníka a kvalitní výsledek. Zakládáme si na férovém jednání, na kvalitě odvedené práce, odpovídajícím výběru vhodných materiálů.

Komplexní služby

Proč patříme mezi nejlepší?

Za námi stojí tým odborníků s dlouholetou praxí a specializací na stavební a divadelní technologie. Za mnoha let existence firmy jsme realizovali nespočet zakázek a každá z nich nám umožnila získávat další cenné zkušenosti, které umíme nadále uplatnit, třeba i na vašem projektu.

Team odborníků

Koho podporujeme?

Svědomitě podporujeme kulturní scénu, protože víme, jak obohacuje životy občanů. Jsme hrdým partnerem divadla Mír a spolupracujeme i s Moravskoslezským krajem a Divadlem Aréna.

Podpora

Realizace

Zde můžete nahlédnout do našeho portfolia abyste prozkoumali projekty, které jsme v posledních letech úspěšně realizovali. Podívejte se na naši práci a naberte inspiraci pro vaše vlastní projekty.

Více realizací

Aktuality

Automatizace v kulturním zařízení

Automatizace v kulturních zařízení

Automatizace v divadelních technologiích představuje použití moderní techniky a softwaru ke zlepšení a zjednodušení provozu divadelních představení.

Číst více

Projektování, výstavba a rekonstrukce kulturních zařízení, divadel a kin

Projektování, výstavba a rekonstrukce kulturních zařízení, divadel a kin

Naše technologicko-stavební společnost poskytuje kompletní dodávku divadelní a jevištní technologie a provádí stavební úpravy budovy od A do Z..

Číst více

Kdy začít s přípravou rekonstrukce, realizace, modernizace kulturního centra, divadla či kina

Kdy začít s přípravou rekonstrukce, realizace, modernizace kulturního centra, divadla či kina

Každý projekt, ať už se jedná o výstavbu, nebo rekonstrukci kulturního centra, divadla nebo kina, prochází několika klíčovými fázemi: Díky …

Číst více

Více aktualit