Projektování, výstavba a rekonstrukce kulturních zařízení, divadel a kin
Zpět

Projektování, výstavba a rekonstrukce kulturních zařízení, divadel a kin

Naše technologicko-stavební společnost je v oboru již více než 10 let a specializuje se na projektování, výstavbu a rekonstrukce divadel, kulturních domů, kin apod. Zajištujme návrhy a montáž audio-video techniky, scénických světel, prostorové akustiky a vybavení nahrávacích studií.

Naše technologicko-stavební společnost poskytuje kompletní dodávku divadelní a jevištní technologie a provádí stavební úpravy budovy od A do Z..

Čím se lišíme od konkurence?

  1. Kompletní řešení: Jsme jedni z mála poskytovatelů, kteří dokáží dodat kompletní stavbu spolu s technologií, včetně všech revizí a certifikátů.
  2. Pasportizace: Provedeme pasportizaci, posouzení stávajícího stavu technologického zařízení ve vašem kulturním domě, kině, divadle.
  3. Kvalita na prvním místě: Naše zakázky jsou synonymem pro nejvyšší možnou kvalitu.
  4. Zkušenosti a solidní jednání: Jsme aktivními hráči na trhu již více než 10 let, což nám poskytuje bohaté zkušenosti a odbornost a vám jistotu solidní firmy.
  5. Podpora nezávislé kulturní scény: Aktivně podporujeme kulturní scénu, což znamená, že naše práce má hlubší smysl a dokážeme tak lépe porozumět Vaším požadavkům.

Na Vaše dotazy Vám rádi nezávazně odpovíme telefonicky, e-mailem a nebo Vás případně osobně navštívíme.

Tel: +420 733 677 201

E-mail: [email protected]

Víc kontaktů

Chcete více informací nebo ROVNOU poptaT?