Rekonstrukce Divadla Mír
Zpět

Rekonstrukce interiéru Divadla Mír

Ostrava

Jako hrdý partner Divadla Mír jsme aktivně podpořili jejich ambiciózní projekt rekonstrukce interiéru.

Práce na obnově divadla započaly v červnu 2023 a dokončily se neuvěřitelně rychlým tempem za pouhých 5 měsíců, konkrétně dne 13.10.2023. Původní záměr byl zaměřený pouze na technickou modernizaci a výměnu vzduchotechniky s cílem vylepšit divadelní prostředí pro diváky, aniž by to pro ně bylo nijak patrné. Nicméně, jakmile jsme se do projektu pustili, rozhodli jsme se, že nebudeme přistupovat pouze k povrchovým úpravám. Vedle výměny vzduchotechniky jsme totiž proměnili i foyer, herecké šatny a samotné jeviště. Na jeviště jsme navíc nainstalovali rampu pro nové inteligentní osvětlení, které dramaticky zlepšuje atmosféru pro diváky i pro herce. Tyto změny jsou nyní patrné již při vstupu do divadla a přidávají mu na atraktivitě.

Albert Čuba, jeden ze zúčastněných, sdílel své pocity ohledně rekonstrukce: „Mně osobně se ale stejně nejvíc líbí herecké zázemí…“

Během rekonstrukce jsme se zaměřili na následující úpravy divadelní techniky a technologií:

– Kompletní renovace jeviště
– Modernizace vzduchotechniky
– Instalace rampy pro nové osvětlení
– Vylepšení zázemí pro herce
– Malířské úpravy prostorů

Chcete více informací nebo ROVNOU poptaT?

Realizace

Zde můžete nahlédnout do našeho portfolia abyste prozkoumali projekty, které jsme v posledních letech úspěšně realizovali. Podívejte se na naši práci a naberte inspiraci pro vaše vlastní projekty.

Více realizací